Projekt mieszkania w centrum Żor w stylu nowoczesnym

Projekt mieszkania w centrum Żor

Salon z kuchnią w stylu nowoczesnym. Głównym założeniem projektu było stworzenie wnętrza w jasnych kolorach z delikatnym akcentem kontrastujących dodatków. Efekt takiego połączenia możecie zobaczyć na poniższych wizualizacjach 😊 Białe ściany stały się świetnym tłem dla dodatków w kolorze butelkowej zieleni, minimalne dodatki drewna ociepliły biało-szara tonację wnętrza, natomiast grafitowa ściana ożywiła i dopełniła aranżację 😊 W salonie znalazł również swoje miejsce odrestaurowany fotel bujany po przodkach moich klientów. Osobiście bardzo uwielbiam takie akcenty w nowoczesnych wnętrzach! Dlatego ten projekt jest dla mnie wyjątkowy i efekt niesamowicie mnie urzeka. Uważam, że bez tego fotela, salon wiałby minimalistyczną nudą… a dzięki niemu jest domowo i przytulnie.

Kolejne pomieszczenie jasnego mieszkania w stylu nowoczesnym to pokój pełniący funkcję domowego biura. Przestrzeń biurowa to jedno z ważniejszych miejsc w naszych domach – tym bardziej gdy większość czasu pracujesz z domu. Dobrze zaprojektowane biuro pomoże nam pracować wydajniej, być twórczym i unikać rozproszeń. Jasne wnętrze, idealnie komponuje się z koncepcją całego mieszkania. Natomiast turkusowy pasek z farbą magnetyczną, sprawia, że wnętrze nie jest nudne i monotonne. Takie akcenty świetnie aktywizują nas w pracy. Moi klienci to miłośnicy przesympatycznego czworonożnego przyjaciela, dlatego i dla niego musiało się znaleźć wyjątkowe miejsce w tym mieszkaniu. A gdzie indziej najwygodniej psiakowi jak nie przy swoim ukochanym człowieku?

Łazienka to miejsce relaksu i domowego spa. Łazienka z małym WC to pomieszczenia z użyciem szaro-białej kolorystyki. Akcentem aktywizującym przestrzeń są czarne dodatki w postaci armatury oraz wieszaków itp. Kabina prysznicowa została przystosowana do kąpieli dużego psiaka 😉 Brodzik wykonano z tworzywa SMC (żywica poliestrowa termoutwardzalna). Jakość tworzywa jest bardzo wysoka i niezmienna dzięki wtopionym włóknom. Takie rozwiązanie sprawia że brodziki są lekkie a jednocześnie bardzo mocne.

Sypialnia jest to miejsce wyjątkowe w którym można odpocząć i zrelaksować się po całym dniu. To w sypialni, jak nigdzie indziej w domu, powinniśmy czuć się swobodnie. Stonowane, ciepłe kolory i miękkie materiały, nadały wnętrzu klimat sprzyjający prywatności i odprężenia.