Projekt domu z antresolą w stylu soft glamour

Projekt części dziennej wnętrza domu z antresolą 😍😍 Styl – soft glam, który wywodzi się z odważnego glamour, jednak wprowadza do wnętrza porządek, oraz więcej ciepła, dzięki czemu jego odbiór jest dużo bardziej spokojniejszy. 👍 W moim projekcie przeważają kolory w odcieniach beżu i szarości, które tworzą doskonałe tło i uzupełnienie dla złotych, matowych dodatków 🤍 Płytki połogowe o dekorze marmuru oraz połyskujący tynk na ścianach, nadały wnętrzu szlachetności, a drewniana podłoga w jodełkę ociepliła salon. Te dwa materiały idealnie wpisują się w soft glam, tworząc świetnie dopełnienie projektu tego wnętrza 😉 Moi klienci to miłośnicy podróży, dlatego drewniana mapa świata na klatce schodowej, jest akcentem przywołującym wspomnienia zwiedzonych już miejsc, oraz motywuje do kolejnych podróży 😉

Hol wejściowy wraz z ukrytą garderobą – kontynuacja projektu domu z antresolą w stylu soft glam. Kolorystyka beżu i szarości, nawiązuje do koncepcji wnętrza. Miękkie walurowe obcie siedziska w zabudowie meblowej, to materiał, który po prostu musi znaleźć się we wnętrzach glamour. Duże przeszklone drzwi powiększają przestrzeń, podkreślając spójność holu wejściowego oraz pozostałych pomieszczeń.

Łazienka – kontynuacja projektu domu z antresolą w stylu soft glam. Łazienki w tym stylu mają zachwycać, ale nie przytłaczać. Dlatego bardzo ważne jest połączenie elementów charakterystycznych dla stylu glamour z prostota i elegancją. W moim projekcie są to złote dodatki, płytki podłogowe z marmurowym dekorem oraz dominanta wnętrza – stylowa wanna o niecodziennym kształcie.  Płytki ścienna użyte w projekcie – niezawodny Tubądzin, kolekcja: INTERVAL.