Salon z kuchnią w stylu boho

[envir

Dzisiaj na tapecie – salon z jadalnią w stylu boho.

W moim projekcie, styl ten łączy się z nowoczesnymi elementami jednak nie przysłania to pierwotnego zamysłu tego stylu – harmonijnego połączenia natury, lekkości i wygody.

Białe, jasne ściany są idealną bazą dla dominujących naturalnych kolorów – barw ziemi i roślin.

Zależało mi aby w tym wnętrzu znalazły się również naturalne materiały. Głównie drewno, wiklina, bambus, len, wełna oraz gliniane rzeźby nadające całości egzotyczny charakter. Oczywiście… wzorzyste poduszki, pledy czy dywany to element niezbędny.

Lokatorzy tego przyjemnego domku, to miłośnicy kotów… Dlatego i dla tych małych mieszkańców udało się wygospodarować, całkiem przyjemny kącik 😉

Swobodny wystrój to podstawowy urok stylu boho 😉 Kolorystyka kuchni jest neutralna, połączenie ciepłej bieli i drewna sprawia, że wnętrze jest lekkie i przyjemne. Natomiast główna rolę w tym projekcie odgrywają płytki ścienne nad blatem roboczym. Patchworkowy design w mocnych kontrastujących kolorach nadaje wnętrzu charakter. Przy takim rozwiązaniu, nie możemy mówić o nudzie! Czarne dodatki w kuchni idealnie podkreślają patchworkowy wzór na płytkach ceramicznych. Gdzie można znaleźć takie cudeńka? Niezawodny Paradyż, seria Modern.