Klimatyczny projekt ponadczasowego wnętrza – dom w Gostyni

Ciepłe, przytulne i klimatyczne wnętrza sprzyjają budowaniu rodzinnych relacji. Są przy tym ponadczasowe i łatwo nie ulegają zmiennym modom. Takie właśnie jest wnętrze domu, które chciałabym Wam dzisiaj pokazać. Jasne ściany, ciepła podłoga, meble w odcieniach bieli z dodatkiem drewna… to główne elementy które zbudowały pomieszczenie, podkreślając uniwersalny styl domu. Czarne dodatki w postaci krzeseł i lamp wprowadziły we wnętrze nowoczesny akcent. Geometryczne desenie na klatce schodowej oraz panele gipsowe na ścianie TV, dopełniły wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Hol wejściowy – kontynuacja ponadczasowego projektu wnętrza domu.

Jasne ściany, ciepła podłoga, meble w odcieniach bieli z dodatkiem drewna są trafnym nawiązaniem do całej koncepcji wnętrza. Wiatrołap bardzo subtelnie wprowadza nas w klimat , który panuje w tym domu, jednocześnie tworząc idealne dopełnienie salonu z kuchnia i jadalnią

 Aranżacja została stworzona w ciepłych, neutralnych barwach, której wpływają kojąco na nasze zmysły.

Łazienka – jasna kolorystyka oraz dobór drewnianych materiałów, wskazuje na styl panujący w całym domu. Aranżacja została stworzona w ciepłych barwach, które wpływają kojąco na nasze zmysły. Kolory natury, pozwalają nam się odprężyć i w spokoju zrelaksować po całym dniu. Cała łazienka została zaprojektowana w oparciu o kolekcję Woodskin, producent paradyż.